zagadki dla dzieciwyliczanki dla dziecikolorowanki dla dzieci
ZagadkiWyliczankiKolorowanki

Zagadka o prądzie elektrycznym


Nie widać go,
a płynie,
drutami leci,
w żarówkach świeci.


Odpowiedź: prąd elektrycznyZagadka prąd elektryczny

„Zagadka dla dzieci o prądzie elektrycznym” znajduje się w kategoriach tematycznych:

» Zagadki dla dzieci związane z prądem elektrycznym

» Zagadki dla dzieci w wieku 8 lat

» Trudne zagadki dla dzieci

» Zagadki dla dzieci o urządzeniach elektrycznych

» Zagadki dla dzieci o urządzeniach technicznych

» Nierymowane zagadki dla dzieci

© 2013 Zagadki dla dzieci RegulaminKontakt

Zagadka dla dzieci o prądzie elektrycznymZagadka prąd elektryczny

Serwis „Zagadki Dla Dzieci” to zbiór zagadek edukacyjnych i logicznych dla dzieci w różnym wieku (starszych, młodszych i maluchów). Wszystkie zagadki są opublikowane wraz z odpowiedziami. Zagadki zostały starannie podzielone na kategorie tematyczne, dzięki czemu dotarcie do zagadek z danej tematyki jest bardzo prosty. Ponadto zagadki zostały podzielone na różny poziom trudności: łatwe, trudne oraz ze względu na wiek dziecka. Bez problemu znajdziesz zagadki dla dziecka w odpowiednim wieku: szkolnym i przedszkolnym.

Wszystkie zawarte w serwisie zagadki dla dzieci przeznaczone są do drukowania. Najlepiej skorzystać z opcji „do druku” CTRL+P. Dzięki zagadkom zawartym na tej stronie sprawisz swojemu dziecku wiele radości, a także rozbudzisz w nim chęć poznawania świata.

UWAGA: Treść zagadek publikowanych na łamach serwisu „Zagadki Dla Dzieci” przeznaczone są do wydruku. Jednakże administrator serwisu nie wyraża zgody na kopiowanie ich oraz rozpowszechnianie drogą elektroniczną, w tym umieszczanie kopii tych zagadek na innych stronach internetowych!