zagadki dla dzieciwyliczanki dla dziecikolorowanki dla dzieci
ZagadkiWyliczankiKolorowanki

Zagadki dla dzieci związane z Pinokiem

Zagadki dla dzieci związane z tematyką o „Pinokiu”.


Zagadka Pinokio

Chłopiec z bajki znany,
z drewna wystrugany.
Kiedy kłamał w głos
strasznie rósł mu nos.

Zagadka Pinokio

Bardzo wiele przygód miała
drewniana chłopczyna,
zanim z ojcem się spotkała
w brzuszysku rekina.

Zagadka Pinokio

Był bajkowym pajacykiem
co miał ludzki głos,
lecz gdy głosem tym nakłamał,
rósł mu nos.

Zagadka Pinokio

Chłopiec z drewna wystrugany,
cóż to za kłamczuszek znany?

© 2013 Zagadki dla dzieci RegulaminKontakt

Zagadki związane z PinokiemZagadki o Pinokiu

Serwis „Zagadki Dla Dzieci” to zbiór zagadek edukacyjnych i logicznych dla dzieci w różnym wieku (starszych, młodszych i maluchów). Wszystkie zagadki są opublikowane wraz z odpowiedziami. Zagadki zostały starannie podzielone na kategorie tematyczne, dzięki czemu dotarcie do zagadek z danej tematyki jest bardzo prosty. Ponadto zagadki zostały podzielone na różny poziom trudności: łatwe, trudne oraz ze względu na wiek dziecka. Bez problemu znajdziesz zagadki dla dziecka w odpowiednim wieku: szkolnym i przedszkolnym.

Wszystkie zawarte w serwisie zagadki dla dzieci przeznaczone są do drukowania. Najlepiej skorzystać z opcji „do druku” CTRL+P. Dzięki zagadkom zawartym na tej stronie sprawisz swojemu dziecku wiele radości, a także rozbudzisz w nim chęć poznawania świata.

UWAGA: Treść zagadek publikowanych na łamach serwisu „Zagadki Dla Dzieci” przeznaczone są do wydruku. Jednakże administrator serwisu nie wyraża zgody na kopiowanie ich oraz rozpowszechnianie drogą elektroniczną, w tym umieszczanie kopii tych zagadek na innych stronach internetowych!