zagadki dla dzieciwyliczanki dla dziecikolorowanki dla dzieci
ZagadkiWyliczankiKolorowanki

Zagadki dla dzieci związane z barankiem

Zagadki dla dzieci związane z tematyką o „baranku”.


Zagadka baranek

Ma skręcone rogi,
złotem malowane,
stoi z chorągiewką,
wśród barwnych pisanek.

Zagadka baranka

Stoliczku nakryj się!
Woła mała Hanka.
I wśród ślicznych
pisanek ustawia … .

Zagadka baranek

Ma krótkie, skręcone różki
i zbrojne w kopytka nóżki,
a także ciepłe futerko.
Nie musi spać pod kołderką.

© 2013 Zagadki dla dzieci RegulaminKontakt

Zagadki związane z barankiemZagadki o baranku

Serwis „Zagadki Dla Dzieci” to zbiór zagadek edukacyjnych i logicznych dla dzieci w różnym wieku (starszych, młodszych i maluchów). Wszystkie zagadki są opublikowane wraz z odpowiedziami. Zagadki zostały starannie podzielone na kategorie tematyczne, dzięki czemu dotarcie do zagadek z danej tematyki jest bardzo prosty. Ponadto zagadki zostały podzielone na różny poziom trudności: łatwe, trudne oraz ze względu na wiek dziecka. Bez problemu znajdziesz zagadki dla dziecka w odpowiednim wieku: szkolnym i przedszkolnym.

Wszystkie zawarte w serwisie zagadki dla dzieci przeznaczone są do drukowania. Najlepiej skorzystać z opcji „do druku” CTRL+P. Dzięki zagadkom zawartym na tej stronie sprawisz swojemu dziecku wiele radości, a także rozbudzisz w nim chęć poznawania świata.

UWAGA: Treść zagadek publikowanych na łamach serwisu „Zagadki Dla Dzieci” przeznaczone są do wydruku. Jednakże administrator serwisu nie wyraża zgody na kopiowanie ich oraz rozpowszechnianie drogą elektroniczną, w tym umieszczanie kopii tych zagadek na innych stronach internetowych!