zagadki dla dzieciwyliczanki dla dziecikolorowanki dla dzieci
ZagadkiWyliczankiKolorowanki

Zagadka o przylaszczce


Tam, w lesie cienistym, zakwita niebiesko.
Na łące na pewno czułaby się kiepsko.
A gdy zakwita w marcu, to wtedy już wiecie,
że nieodwołalnie jest wiosna na świecie.


Odpowiedź: przylaszczkaZagadka przylaszczka

„Zagadka dla dzieci o przylaszczce” znajduje się w kategoriach tematycznych:

» Zagadki dla dzieci związane z przylaszczką

» Zagadki dla dzieci w wieku 11 lat

» Łatwe zagadki dla dzieci

» Zagadki dla dzieci o kwiatach

» Nierymowane zagadki dla dzieci

© 2013 Zagadki dla dzieci RegulaminKontakt

Zagadka dla dzieci o przylaszczceZagadka przylaszczka

Serwis „Zagadki Dla Dzieci” to zbiór zagadek edukacyjnych i logicznych dla dzieci w różnym wieku (starszych, młodszych i maluchów). Wszystkie zagadki są opublikowane wraz z odpowiedziami. Zagadki zostały starannie podzielone na kategorie tematyczne, dzięki czemu dotarcie do zagadek z danej tematyki jest bardzo prosty. Ponadto zagadki zostały podzielone na różny poziom trudności: łatwe, trudne oraz ze względu na wiek dziecka. Bez problemu znajdziesz zagadki dla dziecka w odpowiednim wieku: szkolnym i przedszkolnym.

Wszystkie zawarte w serwisie zagadki dla dzieci przeznaczone są do drukowania. Najlepiej skorzystać z opcji „do druku” CTRL+P. Dzięki zagadkom zawartym na tej stronie sprawisz swojemu dziecku wiele radości, a także rozbudzisz w nim chęć poznawania świata.

UWAGA: Treść zagadek publikowanych na łamach serwisu „Zagadki Dla Dzieci” przeznaczone są do wydruku. Jednakże administrator serwisu nie wyraża zgody na kopiowanie ich oraz rozpowszechnianie drogą elektroniczną, w tym umieszczanie kopii tych zagadek na innych stronach internetowych!