zagadki dla dzieciwyliczanki dla dziecikolorowanki dla dzieci
ZagadkiWyliczankiKolorowanki

Kontakt z redakcją


Jeżeli znasz jakieś inne fajne i ciekawe zagadki dla dzieci których nie ma jeszcze w bazie naszego serwisu, możesz przesłać je za pomocą formularza obok.

Nieustannie staramy się rozszerzać naszą bazę zagadek dla dzieci - promując tym samym łamigłówki logiczne dla naszych najmłodszych.

Jednakże przesłanie nowej zagadki nie gwarantuje ukazanie się jej na łamach naszego serwisu.

Wszystkie zagadki przesłane do naszej redakcji są moderowane. Publikujemy tylko te zagadki których treść merytoryczna przedstawia dla nas dużą wartość.


Z góry dziękujemy za kontakt z nami!

Redakcja serwisu „Zagadki Dla Dzieci”.

Imię i nazwisko:

Adres e-mail:

Wiadomość:

 

© 2013 Zagadki dla dzieci RegulaminKontakt

Zagadki dla dzieci z odpowiedziami do drukuZagadki Dla Dzieci

Serwis „Zagadki Dla Dzieci” to zbiór zagadek edukacyjnych i logicznych dla dzieci w różnym wieku (starszych, młodszych i maluchów). Wszystkie zagadki są opublikowane wraz z odpowiedziami. Zagadki zostały starannie podzielone na kategorie tematyczne, dzięki czemu dotarcie do zagadek z danej tematyki jest bardzo prosty. Ponadto zagadki zostały podzielone na różny poziom trudności: łatwe, trudne oraz ze względu na wiek dziecka. Bez problemu znajdziesz zagadki dla dziecka w odpowiednim wieku: szkolnym i przedszkolnym.

Wszystkie zawarte w serwisie zagadki dla dzieci przeznaczone są do drukowania. Najlepiej skorzystać z opcji „do druku” CTRL+P. Dzięki zagadkom zawartym na tej stronie sprawisz swojemu dziecku wiele radości, a także rozbudzisz w nim chęć poznawania świata.

UWAGA: Treść zagadek publikowanych na łamach serwisu „Zagadki Dla Dzieci” przeznaczone są do wydruku. Jednakże administrator serwisu nie wyraża zgody na kopiowanie ich oraz rozpowszechnianie drogą elektroniczną, w tym umieszczanie kopii tych zagadek na innych stronach internetowych!