zagadki dla dzieciwyliczanki dla dziecikolorowanki dla dzieci
ZagadkiWyliczankiKolorowanki

Zagadki dla dzieci o dobrym wychowaniu

Zagadka o koszu

Bardzo proszę wszystkie dzieci,
by rzucały do mnie śmieci.

Zagadka o koszu

Upleciony ze słomy, z wikliny
chętnie nosi owoce, jarzyny,
podwieczorek też weźmie,
a gdyby były grzyby, poniesie i grzyby.

Zagadka o koszu

Bardzo prosi wszystkie dzieci,
by do niego wrzucać śmieci!

Zagadki - dobre wychowanie

W kategorii „Zagadki dla dzieci o dobrym wychowaniu” łącznie znajdują się 3 zagadki.

© 2013 Zagadki dla dzieci RegulaminKontakt

Zagadki dla dzieci o dobrym wychowaniu z odpowiedziamiZagadki dobre wychowanie

Serwis „Zagadki Dla Dzieci” to zbiór zagadek edukacyjnych i logicznych dla dzieci w różnym wieku (starszych, młodszych i maluchów). Wszystkie zagadki są opublikowane wraz z odpowiedziami. Zagadki zostały starannie podzielone na kategorie tematyczne, dzięki czemu dotarcie do zagadek z danej tematyki jest bardzo prosty. Ponadto zagadki zostały podzielone na różny poziom trudności: łatwe, trudne oraz ze względu na wiek dziecka. Bez problemu znajdziesz zagadki dla dziecka w odpowiednim wieku: szkolnym i przedszkolnym.

Wszystkie zawarte w serwisie zagadki dla dzieci przeznaczone są do drukowania. Najlepiej skorzystać z opcji „do druku” CTRL+P. Dzięki zagadkom zawartym na tej stronie sprawisz swojemu dziecku wiele radości, a także rozbudzisz w nim chęć poznawania świata.

UWAGA: Treść zagadek publikowanych na łamach serwisu „Zagadki Dla Dzieci” przeznaczone są do wydruku. Jednakże administrator serwisu nie wyraża zgody na kopiowanie ich oraz rozpowszechnianie drogą elektroniczną, w tym umieszczanie kopii tych zagadek na innych stronach internetowych!