zagadki dla dzieciwyliczanki dla dziecikolorowanki dla dzieci
ZagadkiWyliczankiKolorowanki

Zagadki dla dzieci o urządzeniach medycznych

Zagadka o termometrze

Szklana rurka,
w środku rtęć,
zgadnij co to,
jak masz chęć.

Zagadka o termometrze

Gdy chcesz zmierzyć gorączkę,
wtedy wkładasz go pod rączkę.

Zagadka o termometrze

Coś Ci dolega?
Boli Cię głowa?
Wtedy go strząsasz
i pod pachą chowasz.

Zagadki - urządzenia medyczne

W kategorii „Zagadki dla dzieci o urządzeniach medycznych” łącznie znajdują się 3 zagadki.

© 2013 Zagadki dla dzieci RegulaminKontakt

Zagadki dla dzieci o urządzeniach medycznych z odpowiedziamiZagadki urządzenia medyczne

Serwis „Zagadki Dla Dzieci” to zbiór zagadek edukacyjnych i logicznych dla dzieci w różnym wieku (starszych, młodszych i maluchów). Wszystkie zagadki są opublikowane wraz z odpowiedziami. Zagadki zostały starannie podzielone na kategorie tematyczne, dzięki czemu dotarcie do zagadek z danej tematyki jest bardzo prosty. Ponadto zagadki zostały podzielone na różny poziom trudności: łatwe, trudne oraz ze względu na wiek dziecka. Bez problemu znajdziesz zagadki dla dziecka w odpowiednim wieku: szkolnym i przedszkolnym.

Wszystkie zawarte w serwisie zagadki dla dzieci przeznaczone są do drukowania. Najlepiej skorzystać z opcji „do druku” CTRL+P. Dzięki zagadkom zawartym na tej stronie sprawisz swojemu dziecku wiele radości, a także rozbudzisz w nim chęć poznawania świata.

UWAGA: Treść zagadek publikowanych na łamach serwisu „Zagadki Dla Dzieci” przeznaczone są do wydruku. Jednakże administrator serwisu nie wyraża zgody na kopiowanie ich oraz rozpowszechnianie drogą elektroniczną, w tym umieszczanie kopii tych zagadek na innych stronach internetowych!